ABERT

Abert je italská firma, která se specializuje na vybavení běžných kuchyní i bufetových a gastronomických zařízení. Byla založena na konci druhé dekády 20. století jako pokračovatel školy designu z Apeninského poloostrova.
V portfoliu této firmy jsou zásobníky na teplé a studené nápoje, košíky a pytlíky na pečivo a také steakové nože. Jde o praktické a vzhledné produkty. Jsou vyrobeny ze skla a nerezové oceli nejvyšší kvality, což působí velmi elegantně a proto jsou velmi vhodné do soukromých i restauračních zařízení.
Nabídka tohoto výrobce nekončí pouze u produktů pro individuální použití a dekoraci. Katalog produktů firmy Abert obsahuje také vybavení bufetů, jako jsou bufetové podstavce nebo salátové mísy, které slouží k prezentování a servírování pokrmů (např. salátů). Stylové naběračky, jako např. nakládací lžíce, nebo kleště různých tvarů a zakřivených linií jsou dokonalým kontrastním doplňkem ke klasickému nábytku nebo nádobí v profesionálních i soukromých kuchyních.
I přes téměř stoletou historii společnosti, jsou nabízené produkty díky svému elegantnímu designu důstojným pokračovatelem klasických trendů. Tomu odpovídá i barevná škála odstínů šedé, bílé a černé, které z těchto produktů dělají nadčasovou klasiku. Jsou vhodné do všech interiérů, moderních i tradičních.

Kategorie
Cena bez DPH
od do
Materiál
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím