Akce
CONTACTO

Nalévátko Ø 8 mm | CONTACTO, 369/090

CONTACTO-369/090


  • 89 Kč s DPH 74 Kč bez DPH 87 Kč s DPH 72 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 30 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

délka 90 mm
průměr 8 mm
materiál: nerezová ocel, korek
barva: nerez (inox), přírodní
cena za: kus
třida nerezové oceli: 18/10
povrch: leštěný

Popis a informace

Nalévátko pro láhve 0,7-1l, vyrobené z leštěné nerezové oceli 18/10, s přírodním korkem.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.