Sametový sprej - růžový, 400 ml - Velvet Pink | SILIKOMART, Food

73.142.04.0001


  • 874 Kč s DPH 760 Kč bez DPH 847 Kč s DPH 737 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

barva: růžová
váha 3.4 kg

Sametový sprej - růžový, 400 ml - Velvet Pink | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Sametový sprej Velvet, vyrábí italská firma Silikomart. Neobyčejná dekorace cukrářských výrobků – například dortů, moučníků či různých dezertů. Doporučujeme zejména pro chlazené povrchy. Díky spreji lze velmi snadno vytvořit sametový efekt. Velvet 73.142.04.0001 s výraznou růžovou barvou, je určen na cukrovou hmotu, čokoládu či tvarovatelnou polevu. Před použitím dobře protřepejte, postřik provádíme z 25 – 30 centimetrové vzdálenosti. Balení obsahuje 400 ml produktu. Sprej je určen jak pro profesionální mistry cukráře, tak pro nadšené domácí cukráře.

Sametový sprej - růžový, 400 ml - Velvet Pink | SILIKOMART, Food - Recenze zákazníků

Sametový sprej - růžový, 400 ml - Velvet Pink | SILIKOMART, Food - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sametový sprej - růžový, 400 ml - Velvet Pink | SILIKOMART, Food - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Sametový sprej - růžový, 400 ml - Velvet Pink | SILIKOMART, Food

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.