Akce

Třpytivé barvivo ve spreji - žluté, 10 ml - Gliter Dust Yellow | SILIKOMART, Food

73.366.99.0001


  • 318 Kč s DPH 277 Kč bez DPH 309 Kč s DPH 268 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

barva: žlutá
váha 0.01 kg

Třpytivé barvivo ve spreji - žluté, 10 ml - Gliter Dust Yellow | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Třpytivé barvivo ve spreji Glitter Dust od inovativní italské firmy Silikomart je určené pro dekoraci moučníků, muffinů, dezertů z cukrové hmoty, tvarovatelné polevy či čokolády. Díky spreji lze vytvořit nádherně třpytivé a luxusní sladké pochoutky. Třpytivý sprej 73.366.99.0001 v žluté barvě, má velmi praktické a ergonomické balení s pumpičkou, díky které lze rovnoměrně nanášet třpyt na malé, velké či nerovné plochy. Sprej umožňuje efektivní a pohodlnou práci. Balení obsahuje 10 ml výrobku. Barvivo doporučujeme pro profesionální cukrářské provozovny i domácí kuchyně cukrářských amatérů.

Třpytivé barvivo ve spreji - žluté, 10 ml - Gliter Dust Yellow | SILIKOMART, Food - Recenze zákazníků

Třpytivé barvivo ve spreji - žluté, 10 ml - Gliter Dust Yellow | SILIKOMART, Food - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Třpytivé barvivo ve spreji - žluté, 10 ml - Gliter Dust Yellow | SILIKOMART, Food - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Třpytivé barvivo ve spreji - žluté, 10 ml - Gliter Dust Yellow | SILIKOMART, Food

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím