Síto husté, pr. 10 cm | HENDI, 638309

638309


  • 185 Kč s DPH 153 Kč bez DPH 166 Kč s DPH 137 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 250 mm
průměr 100 mm
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
cena za: kus

Popis a informace

Síto husté od firmy HENDI s indexem 638309 s průměrem 10 cm a s délkou 22 cm je vhodné k cezení těstovin, rýže, a dalších surovin. Je vyrobeno z nerezové oceli. Je vhodné do všech gastronomických zařízení, ale i domácností. Lze jej mýt v myčce na nádobí.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.