Stůl pod nářezový stroj a krouhače zeleniny, 600x600x850 mm | MA-GA, SGW

SGW


  • 6 080 Kč s DPH 5 025 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 600 mm
Šířka 600 mm
výška 850 mm
počet polic 1 ks
skříňka: Ne
dřez: Ne
druh: centrální
otvor na odpady: Ne
ohřev: Ne
materiál: nerezová ocel
pracovní deska: nerezová ocel
skládací: Ano

Popis a informace

Ideální pro zařízení v malých a velkých stravovacích zařízeních (mateřské školy, školy, nemocnice), catering, o, jteídelny. Určené pro nářezové stroje a krouhače zeleniny Ma-Ga. Stůl se spodní polici vyrobený z nerezové oceli, jednoduchá montáž.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.