Chafingy

Kategorie Chafingy, roll-top pro catering | GASTROMANIA zahrnuje širokou nabídku stolních bufetových ohřívačů, určených na servírování pokrmů, masa, brambor, vaječiny, klobásek a jiných potravin. Jsou ideální do hotelů, cateringových zařízení, na venkovní akce nebo banketové pohoštění. Nabízíme elektrické ohřívače, nebo ohřívače s ohřívací pastou, palivem nebo gelem.

Chafingy

Chafing je prvkem moderní gastronomie, metodou servírování a nabídky pokrmů tak, aby se uchovala jejich původní teplota vhodná pro konzumaci. Chafingy tak naleznete na především rautech, kde je potřeba zajistit stálou teplotu tepelně opracovaných potravin po delší dobu, v některých případech můžete jídlo v chafingu obdržet i na stůl v restauraci, pokud se předpokládá, že jeho konzumace potrvá delší dobu a vystydlo by i v předehřátém nádobí.
Chafingy v naší nabídce se liší nejen výrobcem, velikostí a tvarem, ale také způsobem ohřevu. Nejčastější ohřev, který se u chafingů používá, jsou kahany s hořlavou pastou, vedle toho je ale možné použít i elektrické napájení. Některé chafingy je možno nahřívat na indukční plotně.
Nejekonomičtější metodou ohřevu chafingů je elektrické napájení, to je ale v řadě případů esteticky nepřijatelné kvůli přívodním kabelům. Proto se velmi často používají kahany se speciální hořlavou pastou, která hoří bez zápachu a neprodukuje kouř nebo popel.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Napájení
Materiál
Barva
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Objem
od do
Příkon
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím