Akce
RAPA

Chladící skříň bez ventilátoru 928 l | RAPA, Sch-Z 1200

Sch-Z1200


  • 39 996 Kč s DPH 33 054 Kč bez DPH 34 796 Kč s DPH 28 757 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

délka 1200 mm
Šířka 740 mm
výška 2000 mm
objem 928 l
min. teplota 1 °C
max. teplota 10 °C
příkon 350 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ne
počet polic 10 ks
počet dveří 2 ks
prosklené dveře: Ne

Popis a informace

Chladící skříň se statickým chlazením vhodná pro šetrné uchování masa, uzeniny, zeleniny, cukrovinek a dalších potravin. Vnější opláštění (bílý lak) a vnitřní prostor: hliník + nerezové dno. Skříň je vybavena dvěma oddělenými chladicími prostory vybavenými 5ks polohovatelných roštů potažených plastem. Automatické odtávání, chladící agregát, křídlové dveře, snadné ovládání a servisní přístup, elektronický regulátor teploty, bez ventilátoru.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.