Akce

Chladící skříň bílá – plné dveře 1400 l | POLAIR, CM 114

CM-114


  • 41 488 Kč s DPH 34 288 Kč bez DPH 37 340 Kč s DPH 30 859 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 1400 mm
Šířka 884 mm
výška 2030 mm
objem 1400 l
max. teplota 6 °C
příkon 0.62 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ano
počet polic 8 ks
počet dveří 2 ks
typ dveří: křídlové
prosklené dveře: Ne
odtávání: automatické
barva: bílá
materiál: lakovaný povrch

Popis a informace

Chladící skříň v bílém provedení s ventilovaným chlazením. Digitální termostat, osvětlení. Automatické odtávání, vnitřní prostor přizpůsoben rozměrům GN 2/1 (kromě modelu CM 110). Uzamykatelné dveře, izolace 40 mm. Nastavitelné nožky, chladivo R 134a. Nahraditelné magnetické pryžové těsnění. Provozní teplota od +6 do 0°C.
Na objednávku: nerezová tyč s háky.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.