Chladící skříň bílá – plné dveře 570 l | NORDLINE, UR 600

UR-600


  • 28 975 Kč s DPH 23 946 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 700 mm
Šířka 780 mm
výška 1895 mm
objem 476 l
min. teplota -2 °C
max. teplota 8 °C
příkon 0.2 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ano
počet polic 4 ks
počet dveří 1 ks
typ dveří: křídlové
prosklené dveře: Ne
odtávání: automatické
barva: bílá
materiál: lakovaná ocel

Popis a informace

Chladící skříň bílá s ventilovaným chlazením, digitální termostat. Vnitřní prostor přizpůsoben rozměrům GN 2/1. Automatické odtávání, výškově nastavitelné rošt, snadno vyměnitelné těsnění. Zabudovaný zámek, chladivo R 134a.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.