Akce
POLAIR

Chladící skříň bílá – plné dveře 700 l | POLAIR, CM 107

CM-107


  • 27 815 Kč s DPH 22 988 Kč bez DPH 25 034 Kč s DPH 20 689 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

délka 700 mm
Šířka 854 mm
výška 2030 mm
objem 700 l
max. teplota 6 °C
příkon 0.36 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ano
počet polic 4 ks
počet dveří 1 ks
typ dveří: křídlové
prosklené dveře: Ne
odtávání: automatické
barva: bílá
materiál: lakovaný povrch

Popis a informace

Chladící skříň v bílém provedení s ventilovaným chlazením. Digitální termostat, osvětlení. Automatické odtávání, vnitřní prostor přizpůsoben rozměrům GN 2/1 (kromě modelu CM 110). Uzamykatelné dveře, izolace 40 mm. Nastavitelné nožky, chladivo R 134a. Nahraditelné magnetické pryžové těsnění. Provozní teplota od +6 do 0°C.
Na objednávku: nerezová tyč s háky.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.