Chladící skříň jednodveřová nerez 333 l | NORDLINE, CFKS 471 nerez

CFKS-471-N


  • 24 185 Kč s DPH 19 988 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 490 mm
Šířka 422 mm
výška 1587 mm
min. teplota 3 °C
max. teplota 10 °C
příkon 0.3 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ano
počet polic 5 ks
počet dveří 1 ks
typ dveří: křídlové
prosklené dveře: Ne
barva: nerez (inox)
materiál: nerezová ocel

Popis a informace

Chladící skříň s ventilovaným chlazením, jednodveřová, dveře INOX, boky šedé, digitální ukazatel teploty na horní liště dveří, zámek. Termostat, automatické odtávání, 5 roštů. Osvětlení chladicího prostoru, zadní kolečka. Chladivo R 134a.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.