Chladící skříň nerez – plné dveře 600 l | NORDLINE, TN 700

TN-700


  • 37 157 Kč s DPH 30 708 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 710 mm
Šířka 800 mm
výška 2050 mm
objem 600 l
min. teplota -2 °C
max. teplota 8 °C
příkon 0.535 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ano
počet polic 3 ks
počet dveří 1 ks
typ dveří: křídlové
prosklené dveře: Ne
odtávání: automatické
barva: nerez (inox)
materiál: nerezová ocel

Popis a informace

Chladící skříň v nerezovém provedení (vně i uvnitř) s ventilovaným chlazením. Digitální termostat, zámek. Automatické odtávání, vnitřní prostor přizpůsoben rozměrům GN 2/1. Samozavírací dveře (do 90°). Vnitřní zaoblené rohy, izolace 60 mm. Nastavitelné nerezové nožky. Nahraditelné magnetické pryžové těsnění, chladivo R 404a. Provozní teplota od +8 do -2°C.
Na objednávku: kolečka, vnitřní osvětlení, nerez police. Automatické vypnutí ventilátoru při otevření dveří. Nerezová tyč s háky.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.