Akce

Chladící skříň s prosklenými dveřmi 345 l | NORDLINE, FS 1380

FS-1380


  • 17 167 Kč s DPH 14 188 Kč bez DPH 15 451 Kč s DPH 12 769 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 600 mm
Šířka 600 mm
výška 1840 mm
objem 345 l
min. teplota 2 °C
max. teplota 10 °C
příkon 0.35 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ano
počet polic 5 ks
počet dveří 1 ks
typ dveří: křídlové
prosklené dveře: Ano
odtávání: automatické
barva: bílá
materiál: lakovaný povrch

Popis a informace

Chladící skříň jednodveřová s ventilovaným chlazením. Automatické odtávání. Zámek, termostat, osvětlení chladicího prostoru. Roštové police, chladivo R 134a. Zadní kolečka, provozní teplota od +10 do +2°C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.