Akce
NORDLINE

Chladící skříň s prosklenými dveřmi 345 l | NORDLINE, USS 374 DTKLY

USS-374-DTKLY


  • 15 836 Kč s DPH 13 088 Kč bez DPH 14 253 Kč s DPH 11 779 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

délka 595 mm
Šířka 640 mm
výška 1980 mm
objem 345 l
min. teplota 1 °C
max. teplota 10 °C
příkon 0.37 kW
napětí: 230 V
ventilátor: Ano
počet polic 5 ks
počet dveří 1 ks
typ dveří: křídlové
prosklené dveře: Ano
odtávání: automatické
barva: bílá
materiál: lakovaný povrch

Popis a informace

Chladící skříň s ventilovaným chlazením. Automatické odtávání. Zámek, termostat, osvětlení chladicího prostoru. Roštové police, chladivo R 134a. Světelná nástavby, nelze zaměnit otevírání dveří, provozní teplota od +10 do +1°C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.