Prostředek pro čištění a údržbu povrchů z nerezové oceli 0,5 l | ECOLAB, Chromol

9029390


  • 523 Kč s DPH 432 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

objem 0.5 l

Prostředek pro čištění a údržbu povrchů z nerezové oceli 0,5 l | ECOLAB, Chromol - Popis produktu

Prostředek je vhodný pro nerezové povrchy, jako jsou myčky nádobí, chladničky, skříně, police, pulty, a všechny druhy nádobí používané pro vaření, pečení, smažení, atd. Speciální olej s konzervačními vlastnostmi vytvářejí ochrannou vrstvu na povrchu. Při použití přípravku Chromol veškeré nečistoty jsou odstraněny bez poškrábání povrchu.

Prostředek pro čištění a údržbu povrchů z nerezové oceli 0,5 l | ECOLAB, Chromol - Recenze zákazníků

Prostředek pro čištění a údržbu povrchů z nerezové oceli 0,5 l | ECOLAB, Chromol - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Prostředek pro čištění a údržbu povrchů z nerezové oceli 0,5 l | ECOLAB, Chromol - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím