Novinka

Bílá čokoláda 28% 10 kg balení | SICAO, CHW-R28-557

CHW-R28-557


  • 2 591 Kč s DPH 2 141 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

váha 10 kg
cena za: kus

Bílá čokoláda 28% 10 kg balení | SICAO, CHW-R28-557 - Popis produktu

Bílá čokoláda 28%, 10 kg balení, CHW-R28-557 je bílá čokoláda s 28% kakaa a vyváženou chutí. Je skvělá pro polévání dezertů a dortů, do čokoládových fontán, na přípravu horké čokolády, na přípravu náplní do pralinek a dalších cukrářských výrobků.

Bílá čokoláda 28% 10 kg balení | SICAO, CHW-R28-557 - Recenze zákazníků

Bílá čokoláda 28% 10 kg balení | SICAO, CHW-R28-557 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Bílá čokoláda 28% 10 kg balení | SICAO, CHW-R28-557 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.