Novinka

Bílá čokoláda 28% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, W2-E0-D94

W2-E0-D94


 • 166 Kč s DPH 137 Kč bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

váha 0.4 kg
cena za: kus

Bílá čokoláda 28% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, W2-E0-D94 - Popis produktu

Belgická bílá čokoláda 28% Callets™ 0,4 kg balení – W2-E0-D94, je další originální receptura Octaafa Callebauta, která se stala oblíbenou čokoládou mnoha šéfkuchařů. Tato čokoláda je nejvíce belgická, protože se vyrábí hlavně z mléka krav pasoucích se na belgických pastvinách a cukru z místní cukrové řepy. Má skvělou chuť s výraznými tóny mléka, krému, karamelu a vanilky, které jsou v dokonalé rovnováze. W2 lze kombinovat se širokou škálou přísad a příchutí: od kyselých po hořké, od koření po bylinky a od ovoce až po pivo. Díky své střední tekutosti je vynikající všestrannou čokoládou. Používá se v čokoládových tabulkách, nebo prázdných figurkách a překvapuje krásným saténovým leskem a elegantní texturou. Můžete se na ni plně spolehnout při ochucování pěn, krémů, zmrzliny, nápojů a omáček. Abychom získali dokonale harmonickou a bohatou chuť, mícháme kakaové boby ze tří různých zemí původu: Pobřeží slonoviny, Ghany a Ekvádoru.

Doporučené kombinace:

 • černý sezam, sečuánský pepř, koriandr, vavřín, mango, rebarbora, citron, sezamový olej, kozí sýr

Doporučené použití:

 • Cukrovinky: na částečné polévání, tvarování středních dutých figurek (15-30 cm), formování pralinek, formování malých dutých figurek (5-15 cm), míchání, dekorativní zdobení, nastříkání (airbrush), ochucení. Ideální pro výrobky, jako jsou karamelky, polevy na ořechy, čokoládové pasty, krémové a máslové náplně, ganache, čokoládové plátky, truffle.
 • Koláče a dezerty: k dochucení. Ideální pro výrobky, jako je bavorský krém, krémy a crémeux, anglický a tvarohový krém, ganache, glazury, čokoládová láva / fondán, pěna, omáčky, piškoty a koláče.
 • Pekařské výrobky k polévání a nanášení cukrové polevy. Ideální pro výrobky jako chléb a briošky, sušenky, muffiny, krémy na pečení (krémový koláč, dánské pečivo a koláče).
 • Zmrzlina a sorbety: k dochucení. Ideální pro výrobky, jako je americká zmrzlina, tradiční italská zmrzlina, italská zmrzlina a sorbety.

Bílá čokoláda 28% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, W2-E0-D94 - Recenze zákazníků

Bílá čokoláda 28% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, W2-E0-D94 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Bílá čokoláda 28% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, W2-E0-D94 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Bílá čokoláda 28% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, W2-E0-D94

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.