Novinka

Hořká čokoláda 54,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 811-E0-D94

811-E0-D94


 • 180 Kč s DPH 149 Kč bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

váha 0.4 kg
cena za: kus
povrch: saténový

Hořká čokoláda 54,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 811-E0-D94 - Popis produktu

Belgická hořká čokoláda 54,5% Callets ™ 0,4 kg balení balení, 811-E0-D94, je jednou z původních receptur Octaafa Callebaut, která se stala kultovní recepturou čokolád Callebaut, proslulou po celém světě. Stejně jako všechny výrobky, Finest Belgian Chocolate je vyrobena z naší hlavní směsi Wieze. Pražení celých bobů zaručuje bohatou chuť kakaa a jemné ovocné tóny. Perfektně se hodí pro širokou škálu ingrediencí a je vhodná pro všechna využití, od cukrovinek až po sušenky, omáčky a nápoje. Pokaždé skvělé výsledky! Jednička šéfkuchařů bude fungovat v každé situaci. Abychom získali dokonale harmonickou a bohatou chuť, mícháme kakaové boby ze tří různých zemí původu: Pobřeží slonoviny, Ghany a Ekvádoru.

Doporučené kombinace:

 • vanilka, lékořice, máta, fenykl, kardamom, Raki – anýzová pálenka, portské, pivo Kriek Bellevue, Guinness, grenadin, makadamové ořechy, olivový olej.

Doporučené použití:

 • Cukrovinky: na částečné polévání, tvarování středních dutých figurek (15-30 cm), formování pralinek, formování malých dutých figurek (5-15 cm), míchání, dekorativní zdobení, nastříkání (airbrush), ochucování. Ideální pro produkty, jako jsou karamelky, polevy na ořechy, čokoládové pasty, krémové a máslové náplně, ganache, čokoládové plátky, truffle.
 • Koláče a dezerty: k dochucení. Ideální pro produkty, jako je bavorský krém, krémy a crémeux, anglický krém a tvaroh, ganache, glazury, čokoládová láva / fondán, pěna, omáčky, piškoty a koláče.
 • Pekařské výrobky: k polévání a nanášení cukrové polevy. Ideální pro výrobky jako chléb a briošky, sušenky, muffiny, krém na pečení (na dorty, dánské pečivo a koláče).
 • Zmrzliny a sorbety: k dochucení. Ideální pro výrobky, jako je americká zmrzlina, tradiční italská zmrzlina, italská zmrzlina a sorbety.

Hořká čokoláda 54,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 811-E0-D94 - Recenze zákazníků

Hořká čokoláda 54,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 811-E0-D94 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Hořká čokoláda 54,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 811-E0-D94 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Hořká čokoláda 54,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 811-E0-D94

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.