Novinka

Karamelová čokoláda Gold 30,4% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHK-R30GOLD-E0-D94

CHK-R30GOLD-E0-D94


 • 196 Kč s DPH 171 Kč bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

váha 0.4 kg
cena za: kus
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Karamelová čokoláda Gold 30,4% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHK-R30GOLD-E0-D94 - Popis produktu

Belgická zlatá čokoláda 30,4% Callets™ 0,4 kg balení – CHK-R30GOLD-E0-D94. Tato karamelová čokoláda je vyrobená z kvalitních vybraných surovin, jako jsou karamelizovaný cukr a mléko, oplývá bohatými tóny karamelových bonbónů, másla, smetany a špetkou soli, které společně vytvoří úžasný zážitek. Potěšte se její bledě jantarovou barvou se zlatavým odstínem, kterou můžete použít prakticky všude. Abychom získali dokonale harmonickou a bohatou chuť, mícháme kakaové boby ze tří různých zemí původu: Pobřeží slonoviny, Ghany a Ekvádoru.

Doporučené kombinace:

 • vanilka, fazole tonka, jablko, pomeranč, ananas, višeň, meruňka, datle, citron, mandle, čaj Matcha, káva, hořká čokoláda, pražená kukuříce (popcorn)

Doporučené použití:

 • Cukrovinky: na částečné polévání, tvarování středních dutých figurek (15-30 cm), formování pralinek, formování malých dutých figurek (5-15 cm), míchání, dekorativní zdobení, nastříkání (airbrush), ochucení. Ideální pro výrobky, jako jsou karamelky, polevy na ořechy, čokoládové pasty, krémové a máslové náplně, ganache, čokoládové plátky, truffle.
 • Koláče a dezerty: k ochucení. Ideální pro výrobky, jako je bavorský krém, krémy a crémeux, anglický a tvarohový krém, ganache, glazury, čokoládová láva / fondán, pěna, omáčky, piškoty a koláče.
 • Pekařské výrobky: k polévání a nanášení cukrové polevy. Ideální pro výrobky jako chléb a briošky, sušenky, muffiny, krémy na pečení (krémový koláč, dánské pečivo a koláče).
 • Zmrzlina a sorbety: k dochucení. Ideální pro výrobky, jako je americká zmrzlina, tradiční italská zmrzlina, italská zmrzlina a sorbety.

Karamelová čokoláda Gold 30,4% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHK-R30GOLD-E0-D94 - Recenze zákazníků

Karamelová čokoláda Gold 30,4% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHK-R30GOLD-E0-D94 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Karamelová čokoláda Gold 30,4% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHK-R30GOLD-E0-D94 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Karamelová čokoláda Gold 30,4% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHK-R30GOLD-E0-D94

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.