Novinka

Mléčná čokoláda 33,6% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 823-E0-D94

823-E0-D94


 • 166 Kč s DPH 137 Kč bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

váha 0.4 kg
cena za: kus

Mléčná čokoláda 33,6% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 823-E0-D94 - Popis produktu

Belgická mléčná čokoláda 33,6% Callets™ 0,4 kg balení – 823-E0-D94, je kultovní mléčná čokoláda preferovaná šéfkuchaři po celém světě. Vyznačuje se hlubokou, teplou barvou, hladkou texturou a sladkým karamelovým tónem. Tato velmi oblíbená čokoláda má plnou chuť a vynikající zpracovatelnost. Zkombinujte ji se širokou škálou silných kořeněných, ovocných, mléčných nebo likérových příchutí. Díky své všestranné tekutosti je efektivní v jakékoli aplikaci. Pro dokonale vyváženou a vyváženou chuť mícháme kakaové boby ze 3 různých zemí původu: Pobřeží slonoviny, Ghana a Ekvádor.

Doporučené kombinace:

skořice, vanilka, hřebíček, karadamon, mango, meruňka, citrón, koňak (Armagnac), grappa, Leffe Bond, makadamiový ořech, lanýžový olej, levandule

Doporučené použití:

 • Cukrovinky: na částečné polévání, tvarování středních dutých figurek (15-30 cm), formování pralinek, formování malých dutých figurek (5-15 cm), míchání, dekorativní zdobení, nastříkání (airbrush), ochucování. Ideální pro výrobky, jako jsou karamelky, polevy na ořechy, čokoládové pasty, krémové a máslové náplně, ganache, čokoládové plátky, truffle.
 • Koláče a dezerty: k dochucení. Ideální pro výrobky, jako je bavorský krím, crémeux, anglický krém a tvarohový, ganache, glazury, čokoládová láva / fondán, pěna, omáčky, piškoty a koláče/.
 • Pekařské výrobky: k polévání a nanášení cukrové polevy. Ideální pro výrobky jako chléb a briošky, sušenky, muffiny, krémy na pečení (krémový koláč, dánské pečivo a koláče).
 • Zmrzlina a sorbety: k dochucení. Ideální pro výrobky, jako je americká zmrzlina, tradiční italská zmrzlina, italská zmrzlina a sorbety.

Mléčná čokoláda 33,6% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 823-E0-D94 - Recenze zákazníků

Mléčná čokoláda 33,6% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 823-E0-D94 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Mléčná čokoláda 33,6% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 823-E0-D94 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Mléčná čokoláda 33,6% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, 823-E0-D94

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.