Novinka

Čoko kostky na pečení z bílé čokolády 20%, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHW-CU-20V1-E0-U68

CHW-CU-20V1-E0-U68


  • 377 Kč s DPH 312 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

váha 1 kg
cena za: kus

Čoko kostky na pečení z bílé čokolády 20%, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHW-CU-20V1-E0-U68 - Popis produktu

Kostky na pečení z bílé čokolády 20%, 1 kg balení – CHW-CU-20V1-E0-U68 jsou kostky na pečení ze 100% bílé čokolády. Dopřejte svým koláčům, čokoládovým sušenkám a houstičkám bohatý a příjemný čokoládový nádech s kousky bílé čokolády – samozřejmě 100% lahodná belgická bílá čokoláda. Tyto kousky čokolády obsahují méně kakaového másla, a proto jsou odolné vůči teplotám v troubě až 200°C. Kousky jsou také ideální pro pečivo, které vyžaduje střední až dlouhou dobu pečení. . Vzhledem ke své střední velikosti se během pečení nerozpustí – proto ti, kteří ochutnají pečivo připravené s jejich použitím, si budou moci vychutnat jak texturu, tak nádhernou chuť čokolády. Dobré vědět: kostky by měly být smíchány s těstem na samém konci hnětení. Díky tomu těsto nezbarví a kousky se při hnětení nezačne topit. Chunk je kostka/kousek čokolády, 7-9 mm dlouhý / 6-10 mm široký / 5-7 mm vysoký.

Čoko kostky na pečení z bílé čokolády 20%, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHW-CU-20V1-E0-U68 - Recenze zákazníků

Čoko kostky na pečení z bílé čokolády 20%, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHW-CU-20V1-E0-U68 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Čoko kostky na pečení z bílé čokolády 20%, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHW-CU-20V1-E0-U68 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Čoko kostky na pečení z bílé čokolády 20%, 1 kg balení | CALLEBAUT, CHW-CU-20V1-E0-U68

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.