Novinka

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-51103-V61

VM-51103-V61


  • 353 Kč s DPH 292 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

váha 1 kg
cena za: kus

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-51103-V61 - Popis produktu

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg, VM-51103-V61 poskytne vašim zákazníkům jedinečnou chuť pravé čokolády. Čokoláda se skládá pouze ze dvou složek a to z kakaa a cukru a po smíchání s mlékem se z ní stane lahodná horká čokoláda. Van Houten Spécial Bar se snadno skladuje a používá, lze jej prakticky uložit vedle jakéhokoli kávovaru. Balení s praktickým, uzavíratelným víkem, obsahuje 1 kg produktu.

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-51103-V61 - Recenze zákazníků

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-51103-V61 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-51103-V61 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-51103-V61

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.