Akce

Cukrářská špička na zdobení 36 – ø 25 mm | SILIKOMART, Flower Tubes

43.486.99.0001


  • 126 Kč s DPH 104 Kč bez DPH 123 Kč s DPH 101 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 25 mm
materiál: nerezová ocel

Cukrářská špička na zdobení 36 – ø 25 mm | SILIKOMART, Flower Tubes - Popis produktu

Cukrářská špička na zdobení Flower Tube 036 je inovativní produkt od italské firmy Silikomart. Špička je vyrobena z prvotřídní umělé hmoty, podle nejnovějších technologických postupů. Špička 43.486.99.0001 je vhodná k zdobení cukrovou hmotou, krémem nebo jinou cukrářskou surovinou. Výrobek o průměr 25 mm, vytvoří neobvyklý tvar květiny (tři půlkulaté okvětní lístky směrované do středu a menší lístky mezi nimi rovněž směrované do středu). Díky prvotřídní kvalitě výrobku je možné vytvořit opravdu precizní tvar. Při správném čištění a zacházení poslouží cukrářská špička mnoho let.

Cukrářská špička na zdobení 36 – ø 25 mm | SILIKOMART, Flower Tubes - Recenze zákazníků

Cukrářská špička na zdobení 36 – ø 25 mm | SILIKOMART, Flower Tubes - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Cukrářská špička na zdobení 36 – ø 25 mm | SILIKOMART, Flower Tubes - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím