Akce

Zdobicí špička do cukrářského sáčku, rovná – 4 mm | HENDI, 551332

551332


  • 71 Kč s DPH 59 Kč bez DPH 64 Kč s DPH 53 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

materiál: nerezová ocel

Zdobicí špička do cukrářského sáčku, rovná – 4 mm | HENDI, 551332 - Popis produktu

Cukrářská zdobicí špička pro sáček o průměru 4 mm, vyrábí firma Hendi. Špička je vyrobena z nerezové oceli a je určená k zdobení cukrovou hmotou, krémem či jinou cukrářskou surovinou. Cukrářská špička s katalogovým číslem 551332 – rovná, při správném zacházení a čištění bude sloužit mnoho let. Doporučujeme profesionálním cukrárnám i domácím nadšencům pečení. Lze mýt v myčce nádobí.

Zdobicí špička do cukrářského sáčku, rovná – 4 mm | HENDI, 551332 - Recenze zákazníků

Zdobicí špička do cukrářského sáčku, rovná – 4 mm | HENDI, 551332 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Zdobicí špička do cukrářského sáčku, rovná – 4 mm | HENDI, 551332 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Zdobicí špička do cukrářského sáčku, rovná – 4 mm | HENDI, 551332

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.