Chladící vitrína 235 l | NORDLINE, RT 235

RT-235


  • 26 073 Kč s DPH 21 548 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 520 mm
Šířka 490 mm
výška 1690 mm
objem 235 l
příkon 0.21 kW
napětí: 230 V
min. teplota 2 °C
max. teplota 12 °C
prosklené dveře: Ano
materiál: nerezová ocel, sklo
počet polic 4 ks
typ dveří: křídlové
barva: nerez (inox), průhledná
ventilátor: Ano
typ polic: plná

Popis a informace

Ventilované chlazení, vestavěný agregát, chladivo R 600a. Digitální termostat, automatické odtávání, všechna skla dvojitá, osvětlení vitríny LED. Vybavení – přední oblé prosklené dveře, 4 nastavitelné police. Provozní teplota od +12 do +2 °C. Stříbrné provedení.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.