Chladící vitrína 78 l | NORDLINE, RT 78L-2R

RT-78L-2R


  • 15 159 Kč s DPH 12 528 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 430 mm
Šířka 430 mm
výška 990 mm
objem 86 l
příkon 0.164 kW
napětí: 230 V
min. teplota 2 °C
max. teplota 12 °C
prosklené dveře: Ano
materiál: nerezová ocel, sklo
počet polic 3 ks
typ dveří: křídlové
barva: nerez (inox), průhledná
ventilátor: Ano
typ polic: plná

Popis a informace

Ventilované chlazení, vestavěný agregát, chladivo R 600a. Digitální termostat, automatické odtávání, všechna skla dvojitá, osvětlení vitríny LED. Vybavení – 2x oblé prosklené dveře, 2x zámek, 3 nastavitelná police. Provozní teplota od +12 do +2 °C. Stříbrná barva.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.