Akce

Chladící vitrína pultová 160 l | NORDLINE, RTW 160

RTW-160


  • 22 733 Kč s DPH 18 788 Kč bez DPH 20 460 Kč s DPH 16 909 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 874 mm
Šířka 568 mm
výška 686 mm
objem 160 l
příkon 0.16 kW
napětí: 230 V
počet dveří 1 ks
min. teplota 4 °C
max. teplota 12 °C
odtávání: automatické
prosklené dveře: Ano
materiál: nerezová ocel, plast
počet polic 2 ks
ventilátor: Ano

Popis a informace

Ventilované chlazení, vestavěný agregát. Digitální termostat, přední oblé sklo. Prosklené boky, 2x nastavitelné police, automatické odtávání. Nerezové opláštění. Všechna skla jsou dvojitá, zadní posuvné dveře. Osvětlení vitríny LED. Provozní teplota od +12 do +4°C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.