Teplá vitrína pultová 160 l | NORDLINE, RTR 160

RTR-160


  • 17 361 Kč s DPH 14 348 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 870 mm
Šířka 568 mm
výška 685 mm
objem 160 l
příkon 1.5 kW
napětí: 230 V
min. teplota 30 °C
max. teplota 90 °C
prosklené dveře: Ano
materiál: nerezová ocel, sklo
počet polic 3 ks
typ dveří: posuvné
barva: nerez (inox), černá, průhledná
typ polic: roštová

Popis a informace

Vitrína vyrobená z nerezové oceli. Zvlhčovací systém pomocí odnímatelné gastronádoby. Přední sklo oblé, zadní posuvné dveře 3 nerezové police, prosklené boky. Termostat, osvětlení vitríny LED. Provozní teplota od +90 do +30 °C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.