Dávkovače omáček

Dávkovače na omáčky, kečup a majonézu

Srdečně Vás zveme k seznámení s naším sortimentem, kde si můžete zakoupit profesionální dávkovače na omáčky, kečup a majonézu. Nabízíme výrobky různých kapacit a materiálů (mj.: nerezová ocel, akryl, plast, polyethylen, polypropylen nebo melamin). Náš katalog produktů je připraven tak, aby si každý jistě našel něco pro sebe! * Dávkovače na omáčky, kečup a majonézu * lze úspěšně použít v restauracích, barech, prodejnách rychlého občerstvení, kavárnách, hotelech, jídelnách a cateringových společnostech a dalších profesionálních stravovacích zařízeních.

Díky nejlepším materiálům a moderním výrobním technologiím uspokojí každý dávkovač na omáčky, kečup a majonézu potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Zveme vás, abyste se seznámili s celým naším sortimentem. Je také možné objednat položky, které v současné době nemáme v nabídce. Za tímto účelem kontaktujte přímo náš tým Gastromania.cz.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Barva
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Objem
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím