Akce
STALGAST

Dávkovač mycího prostředku | STALGAST, 801021

801021


  • 3 050 Kč s DPH 2 520 Kč bez DPH 2 745 Kč s DPH 2 268 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

délka 70 mm
Šířka 67 mm
výška 100 mm
materiál: plast
barva: bílá
cena za: sadu
povrch: saténový

Popis a informace

Dávkovač mycího prostředku od firmy Stalgast s indexem 801021 je vhodný do profesionálních myček na nádobí. Rozměry dávkovače jsou 10×6,7×7 cm. a je vybaven funkcí automatického dávkování mycího prostředku s regulací od 0,6 do 3 l za hodinu.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.