Akce

Nůž dekorační na máslo 190 mm | CONTACTO, Seria Orion

CONTACTO-2238/190


  • 325 Kč s DPH 269 Kč bez DPH 316 Kč s DPH 261 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 30 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 190 mm
materiál: nerezová ocel, plast
barva: nerez (inox), černá
cena za: kus
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový

Popis a informace

Profesionální výrobek vytvořený v Solingen s pohodlným úchytem z polyamidu, ostří z tvrzeného nerezové oceli. Možnost dávat do myčky na nádobí. Vlnité ostří.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.