Doprava a platba

Způsoby doručení:


1. osobní odběr
Objednané zboží je možno vyzvednout osobně na naší provozovně. V tomto případě zákazník nehradí žádné poplatky spojené s dopravou, balným či poplatkem za dobírku.

2. přepravní služba PPL

- normální balík (do 30kg)……………….96,-Kč (platba předem)

- normální balík (do 30kg)……………..126,-Kč (platba dobírkou)

Objednané zboží je dodáno zpravidla následující pracovní den od data vyexpedování. Den před samotným doručením bude vám zaslán informační e-mailem, kde bude uvedeno číslo zásilky. Pro zjištění stavu vaši zásilky se můžete informovat na stránkách PPL. U řidiče PPL je možné zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Při nákupu nad 6.000,-Kč bez DPHDOPRAVA ZDARMA!!!

Pozn.
Cena dopravy a doběrečného, u objednávek převyšující hmotnost 30kg, jsou sjednávány individuálně s kupujícím dle povahy a hodnoty zboží.

Varianty plateb za zboží:


1. platba dobírkou – platba v hotovosti při převzetí zásilky (dobírka).
2. bankovním převodem – částku za zboží uvedenou v potvrzení objednávky, uhradíte na základě zaslané zálohové faktury. Stálým zákazníkům může být zboží (po vzájemné dohodě) zasíláno na fakturu se splatností 14 kalendářních dnů.
3. v hotovosti – úhrada je provedena v hotovosti v provozovně firmy při osobním převzetí zboží.
4. PayU – nově jsme pro Vás zřídili nejpohodlnější způsob platby a to prostřednictvím online platby platební bránou PayU. PayU brána zaručuje jednoduchost, bezpečnost a rychlost transakce bez dalších zbytečností. Platební možnosti jsou následující:

- Platba kartou, ePlatba přes eKonto, Sberbank

- PLATBA 24, mPeníze, Fio banka, Mobito, GE Money Bank


Možnosti financování:1. Leasing – od 50.000,- Kč vám zajistíme financování vašeho provozu formou leasingu či úvěru.
2. express splátky – v případě, že nechcete platit vše najednou a potřebujete si pujčit na několik měsíců, zajistíme vám express splátky. Zaplatíte pouze 20% a zbylých 80% vám rozložíme na 1-20 splátek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.