Akce
IN SINK ERATOR

Drtič kuchyňského odpadu ISE M 100 Evolution | IN SINK ERATOR, 650001

650001


  • 25 099 Kč s DPH 20 743 Kč bez DPH 23 342 Kč s DPH 19 291 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

výška 312 mm
průměr 205 mm
materiál: nerezová ocel, sklo
příkon 0.7 kW
napájení: elektrické
napětí: 230 V
váha 8.8 kg
pro nepřetržitý provoz: Ne

Popis a informace

Drtič kuchyňského odpadu ISE M 100 evolution s indukčním speciálně vyvinutým motorem pro drtiče odpadu, který zaručuje stálý výkon. Výkon 540 W, obsah drtící komory 1100 ml, antikorozní úprava drtící komory. Přípojka na myčku, tepelná pojistka. Drtič kuchyňského odpadu ISE M 100 evolution má drtící elementy z nerez oceli uzpůsobené proti případnému zaseknutí. Super tichý chod drtiče zaručuje solidní uživatelský komfort. Dvoupolohové nerezové sítko v základní výbavě. Antivibrační zóny, dvojitý drtící systém a autoreversní chod. Drtič ISE M 100 evolution má standardně vestavěný pneumatický spínač.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.