Akce
IN SINK ERATOR

Drtič odpadu Evolution 100 | IN SINK ERATOR, 650001

650001


  • 26 421 Kč s DPH 21 835 Kč bez DPH 23 779 Kč s DPH 19 652 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

výška 312 mm
průměr 205 mm
materiál: nerezová ocel, sklo
příkon 0.7 kW
napájení: elektrické
napětí: 230 V
váha 8.8 kg
pro nepřetržitý provoz: Ne

Popis a informace

Drtič kuchyňského odpadu ISE M 100 Evolution s indukčním speciálně vyvinutým motorem pro drtiče odpadu, který zaručuje stálý výkon. Výkon 540 W, obsah drtící komory 1-1,7l, antikorozní úprava drtící komory. Přípojka na myčku, tepelná pojistka. Drtič kuchyňského odpadu ISE M 100 Evolution má drtící elementy z nerez oceli uzpůsobené proti případnému zaseknutí. Super tichý chod drtiče zaručuje solidní uživatelský komfort. Dvoupolohové nerezové sítko v základní výbavě. Anti vibrační zóny, dvojitý drtící systém a autoreversní chod. Drtič ISE M 100 Evolution má standardně vestavěný pneumatický spínač

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.