Akce

LIS NA CITRUSY | BARTSCHER, CS1

150146


  • 10 088 Kč s DPH 8 337 Kč bez DPH 8 071 Kč s DPH 6 670 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 220 mm
Šířka 330 mm
výška 375 mm
materiál: hliník
váha 8.61 kg

LIS NA CITRUSY | BARTSCHER, CS1 - Popis produktu

List na citrusy pro různé citrusové plody: pomeranče, grepfruity atd. Jednoduchá příprava šťávy. Vnější plášť je vyroben z robustního hliníkového odlitku, kužel a sítko z nerezové potravinářské oceli. Možnost mytí v myčce. Automatická aktivace sepnutím páky. Rychlost otáček na minutu 1450. Spínač/vypínač.

LIS NA CITRUSY | BARTSCHER, CS1 - Recenze zákazníků

LIS NA CITRUSY | BARTSCHER, CS1 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    LIS NA CITRUSY | BARTSCHER, CS1 - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.