Akce

Elektrická smažící pánev 37 l | KROMET, 000.PE-025S

000.PE-025S


  • 40 859 Kč s DPH 33 768 Kč bez DPH 32 687 Kč s DPH 27 014 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 700 mm
Šířka 600 mm
výška 850 mm
objem 37 l
příkon 5.4 kW
napětí: 400 V
napájení: elektrické
pracovní plocha 0.25
materiál: nerezová ocel
max. teplota 275 °C

Popis a informace

Elektrické pánve KROMET s nerezovou vanou zaručují vysokou úroveň přípravy pokrmů a snadné udržení čistoty a hygienického prostředí. Elektrické smažící pánve jsou vyrobené z nerezové oceli.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.