Akce
LA MINERVA

Automatická Formovací stolní zařízení C/E 652 400V | LA MINERVA, 5410249

5410249


  • 169 279 Kč s DPH 139 900 Kč bez DPH 152 351 Kč s DPH 125 910 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

délka 525 mm
Šířka 395 mm
výška 600 mm
materiál: nerezová ocel
objem 18 l
příkon 0.3 kW
napájení: elektrické
napětí: 400 V
váha 40 kg

Popis a informace

Automatický formovač masových směsí vhodný pro výrobu polotovarů. V uvedeném zařízení mohou být použity různé kombinace ingrediencí: hovězí, vepřové, kuřecí s kousky vajíček, zeleniny, sýrů též soja, ryby nebo pečivové těsto. Vhodné zařízení pro zpracování masa, výrobny polotovarů, supermarkety, hypermarkety, cateringové provozy a velkokuchyňské provozy.
Model C/E652
Vyrobeno z nerezové oceli AISI 304 s polyethylenovými doplňky, transparentní kryt je vyroben z odolného methacrylatu, vyměnitelný tvarovací válec umožňuje volbu tvarů ve standardu prům. 90 mm (nastavitelná síla od 9-23 mm a hmotnost porce 63-162 g) popřípadě prům. 100 mm. Požadovaná váha se jednoduše upraví nastavením tloušťky u příslušného tvaru, model C/E653 je vybaven odebíracím plastovým pasem, zařízení se snadno rozebírá a čistí, elektrické části s ochranou IP 22.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.