Pec na pizzu dvoukomorová, 2 dělené komory 4 x pizza 45 cm | PIZZA MASTER, CounterTop

PM452ED-2


  • 125 356 Kč s DPH 103 600 Kč bez DPH 109 771 Kč s DPH 90 720 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

Informace

délka 700 mm
Šířka 650 mm
výška 730 mm
příkon 10.84 kW
napětí: 400 V
délka komory 460 mm
šířka komory 460 mm
výška komory 85 mm
počet komor 2 ks
počet pizz 4 ks
programátor: Ano
displej: Ano
napájení: elektrické
materiál: nerezová ocel

Popis a informace

Posláním společnosti BakePartner®, výrobce zařízení PizzaMaster, bylo vyprodukovat nejlepší pec na pizzu na světě. Díky vysokému výkonu, optimálnímu rozložení tepla, elektronickému ovládání, je proces pečení v pecích PizzaMaster® rychlejší a rovnoměrnější ve srovnání s ostatními.

Pece na pizzu PizzaMaster z řady CounterTop®
Pece CounterTop® se charakterizují větší výškou komor a jednodušším ovládáním. Pece CounterTop® jsou nejlepším řešením pro restaurace, bary, hotely, kavárny ale i pro individuální klienty.

Standardní vybavení pece CounterTop®:
Digitální displej, funkce Turbo-start, dva nezávislé termostaty, časovač s ručním alarmem, automatický časovač s alarmem, dvojité halogenové osvětlení pro každou komoru, vnější povrch vyrobený z nerezové oceli, dveře s ergonomickými držadly(madly), jednotný tepelný výkon, indikátor teploty, turbo-start a funkce servis, šamotová deska, nízká spotřeba energie.

Výhoda z unikátního objemu
Výhodou pece PizzaMaster® je jeho výkon a objem, který převyšuje jiné pizza pece. Určené jsou pro pečení nejrůznějších potravin. Použitelnost pece je 24h/7 dnů v týdnu.

Rozmanitost a výkonnost
Aby bylo možné snadno upéct kvalitní pizzu, musí mít pec kvalitní šamotové dno, vysokou teplotu, rovnoměrné rozložení tepla, citlivé čidla, jednoduchý přístup ke komoře, rychlé nahřátí na požadovanou teplotu a atraktivní vzhled. Pece CounterTop splňují všechny tyto požadavky. Pece z řady CounterTop® jsou k dispozici v 5 různých velikostech a mohou být vybaveny 1 nebo 2 nezávislými komorami.

Speciální hliněná deska s funkcí Crisp
Každý šéfkuchař ví, že pizza je skvělý pokrm. Okraje pizzy by měly být lehké a křupavé. Jedním ze základních tajemství je šamotová deska, proto PizzaMaster® je o krok napřed. Naše deska je vytvořena ze speciální, přírodní hlíny s jemnou strukturou. Důkladně vypálená proto, aby získala optimální pevnost.

Optimální výkon a úplná kontrola
Potřebný výkon a kontrola nad procesem pečení – to všechno je k dispozici v pecích CounterTop® díky jednoduchému elektronickému ovládání nezávislých termostatů, samostatných horních a spodních topnic. Funkce turbo-start umožní okamžité nahřátí pece, a dvojitý časovač s alarmem dovoluje nastavit dobu pečení ručně nebo automaticky pouhým stisknutím tlačítka.

Skvělý design
Všechny pece PizzaMaster® jsou extrémně odolné, snadné otevření dveří komory, halogenové osvětlení. Celonerezové provedení.

Volitelné příslušenství (za příplatek):

Barevnost Royal Gold nebo Phantom Black z leštěné nerezové oceli
Dnešní restaurace stále častěji mají otevřenou kuchyň, a proto i pec může charakterizovat místnost. Návrháří a inženýři BakePartner® vytvořili originální design profesionální pece na pizzu – Royal Gold (zlatá barva) nebo Phantom Black (černá barva).

Pece na pizzu a jejích použití na lodi
Všechny pece PizzaMaster® CounterTop lze udělat ve verzi, která umožňuje napájení napětí na lodích a jachtách.

Vysokoteplotní verze
Speciální verze 500°C/932°F umožňuje pečení speciálních typu pizz, jako je Napoli, pečiva nebo jiných produktů, které vyžadují vysokou teplotu pečení.

Podstavec z nerezové oceli
Velmi praktický podstavec vyrobený z nerezové oceli umožňuje umístění pod jakoukoliv pec CounterTop. Podstavec má hladký povrch pro snadné čištění. Standardní výbava: dvě kolejnice a bržděná kolečka.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.