Forma na čokoládové kraslice - 2 ks x 270g, 122x185 mm - 20U3D04 | MARTELLATO, Prestige Easter

20U3D04


  • 1 079 Kč s DPH 892 Kč bez DPH 971 Kč s DPH 802 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 72 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

počet segmentů 2 ks
materiál: plast
rozměry cukroví: 122x185 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Popis a informace

Forma na tvoření 3D kraslic 20U3D04 ze série Prestige Easter od italského výrobce Martellato je ideálním pomocníkem jak pro profesionály, tak pro amatéry. Forma je vyrobená z vysoce kvalitního plastu, tvarovaného pomocí tepla a je vhodná do myčky nádobí. Díky preciznosti a důkladnosti firmy Martellato vznikla forma, pomocí které bude snadné překrásně vyzdobit jakýkoliv velikonoční stůl. Forma na 3D kraslice 20U3D04 tvaruje kraslice s vodorovnými pruhy se stopkou a je tak možné tuto čokoládovou dekoraci postavit. Forma se hodí k vytvarování 2 kraslic o průměru 122 mm, výšce 185 mm a váze 270 g.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.