Forma na moučníky a dezerty Zen300 | SILIKOMART, Zen

38.333.87.0065


  • 419 Kč s DPH 347 Kč bez DPH 377 Kč s DPH 312 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 124 mm
Šířka 89 mm
výška 45 mm
objem 0.3 l
materiál: silikon

Popis a informace

Silikonová forma na moučníky a zmrzlinové dezerty ZEN 300 připomínající kámen, rozměry 124×89×45 mm, objem 300 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě je možné vytvořit moučníky a zmrzlinové dezerty v duchu minimalismu. Atraktivní a neopakovatelný vzhled připomínající kámen vynikne na honosných oslavách, banketech, párty pro děti či rodinných sešlostech. Součástí sady je rovněž kráječ, pomocí kterého je možné vyřezat přesně požadovanou velikost a tvar dezertu. Forma na moučníky a dezerty 38.333.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.