Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové kreace GIANDUIA/1 | SILIKOMART, Gianduia

27.258.87.0060


  • 491 Kč s DPH 406 Kč bez DPH 472 Kč s DPH 390 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 250 mm
Šířka 80 mm
výška 90 mm
objem 1.2 l
materiál: silikon

Popis a informace

Podlouhlá trojúhelníková forma na moučníky, rolády a zmrzlinové dezerty Gianduia/1 velikosti 250×80×90 mm a obsahu 1200 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Gianduia. Díky této formě je jednoduché vytvořit vynikající moučníky a zmrzlinové rolády. Navíc pomocí výrobku InsertGianduia 27.225.87.0060 je ještě možné vyrobit i různé náplně. Forma je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, cukrárny, jídelny a cateringové firmy. Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové dezerty 27.258.87.0060 je vyrobená z velmi kvalitních materiálů. Je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.