Forma na výrobu náplně do moučníků a rolád INSERT GIANDUIA/1 | SILIKOMART, Insert Gianduia

27.225.87.0060


  • 424 Kč s DPH 350 Kč bez DPH 407 Kč s DPH 336 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 225 mm
Šířka 60 mm
výška 69 mm
objem 0.6 l
materiál: silikon

Popis a informace

Forma k vytvoření náplní do moučníků, rolád a zmrzlinových dezertů Insert Gianduia/1, rozměry 225×60×69 mm a obsah 600 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii InsertGianduia. Díky formě je možné pohodlně vytvořit náplně do moučníků a zmrzlinových rolád. Hodí se k formě Gianduia 27.258.87.0060. Forma je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, cukrárny, jídelny a cateringové firmy. Forma k vytvoření náplní do moučníků, rolád a zmrzlinových dezertů 27.225.87.0060 je vyrobená z velmi kvalitních materiálů. Je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.