Forma na chlazené dezerty – 15x 41x 45 mm – Russian Tale 30 | SILIKOMART, Christmas

36.280.87.0065


  • 633 Kč s DPH 523 Kč bez DPH 614 Kč s DPH 507 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 45 mm
průměr 41 mm
objem 0.03 l
materiál: silikon

Forma na chlazené dezerty – 15x 41x 45 mm – Russian Tale 30 | SILIKOMART, Christmas - Popis produktu

Forma pro přípravu chlazených dezertů Russian Tale od inovativní italské firmy SILIKOMART. Forma je určena pro vytvoření 15 stylových a nadčasových dezertů zároveň – hotové sladké pochoutky mají dekorativní orientální tvar, objem každé pochoutky 30 ml, průměr 41 mm, výška 45 mm. Výrobek doporučujeme sofistikovaným zmrzlinárnám a cukrárnám, a také pro gastronomické provozovny, které nabízejí zmrzlinu a chlazené dezerty – pro přípravu zmrzlinových dezertů, dezertů s želatinou, krémem či pěnou. Forma pro přípravu chlazených dezertů Russian Tale 36.280.87.0065 je vhodná do myčky nádobí a silikonovou část lze používat v pečicí troubě. Forma je vyrobena z kvalitního silikonu, což zaručuje perfektní výsledek, snadnou a rychlou výrobu a nenáročné skladování. Garance odolnosti vůči teplotám -60°C do +230°C.

Forma na chlazené dezerty – 15x 41x 45 mm – Russian Tale 30 | SILIKOMART, Christmas - Recenze zákazníků

Forma na chlazené dezerty – 15x 41x 45 mm – Russian Tale 30 | SILIKOMART, Christmas - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na chlazené dezerty – 15x 41x 45 mm – Russian Tale 30 | SILIKOMART, Christmas - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím