Forma na cukrovou hmotu SLK 163 – letadlo, 47x25 mm | SILIKOMART, Sugarflex Aeroplane

71.263.00.0096


  • 243 Kč s DPH 201 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

materiál: silikon
rozměry cukroví: 47x25 mm

Forma na cukrovou hmotu SLK 163 – letadlo, 47x25 mm | SILIKOMART, Sugarflex Aeroplane - Popis produktu

Silikonová forma SLK 163 od italské firmy Silikomart, je ideální pomůcka pro výrobu ozdob a dekorací z cukrové hmoty, potahovací hmoty a marcipánu na dorty či moučníky. Díky inovativní technologii výroby je možné formu používat v širokém spektru teplot od -60°C do + 230°C a lze ji mýt v profesionální myčce nádobí. Silikonová forma 71.263.00.0096 ve tvaru letadla o rozměrech 47×25 mm, je ideální pro profesionální cukrářské výrobny ale i pro domácnost.

Forma na cukrovou hmotu SLK 163 – letadlo, 47x25 mm | SILIKOMART, Sugarflex Aeroplane - Recenze zákazníků

Forma na cukrovou hmotu SLK 163 – letadlo, 47x25 mm | SILIKOMART, Sugarflex Aeroplane - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na cukrovou hmotu SLK 163 – letadlo, 47x25 mm | SILIKOMART, Sugarflex Aeroplane - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.