Forma na moučníky a dezerty Savarin 115/1 | SILIKOMART, Savarin

27.711.87.0065


  • 374 Kč s DPH 309 Kč bez DPH 363 Kč s DPH 300 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 40 mm
průměr 115 mm
objem 0.345 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty Savarin 115/1 | SILIKOMART, Savarin - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty Savarin 115/1, rozměry 115×30×40 mm, obsah 345 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky formě Savarin lze vytvořit unikátní moučníky, dorty či zmrzlinové dezerty ve tvaru prstence. Ideální pro specializované cukrárny, kavárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy, ale také pro domácí pečení (hodí se k přípravě různých bábovek). Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a dezerty 27.711.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Savarin 115/1 | SILIKOMART, Savarin - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Savarin 115/1 | SILIKOMART, Savarin - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty Savarin 115/1 | SILIKOMART, Savarin - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.