Forma na moučníky a dorty SFT252 SUNFLOWER 26x7 cm | SILIKOMART, Uniflex

30.252.00.0060


  • 427 Kč s DPH 353 Kč bez DPH 414 Kč s DPH 342 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 70 mm
průměr 260 mm
objem 2.25 l
materiál: silikon

Forma na moučníky a dorty SFT252 SUNFLOWER 26x7 cm | SILIKOMART, Uniflex - Popis produktu

Silikonová forma na dorty, bábovky, moučníky a zákusky, originální tvar slunečnice Sunflower, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Uni Flex. Rozměry formy jsou 260×70 mm a objem 2250 ml. Forma je vybavena speciálním odnímatelným prstenem Safe Ring, díky kterému je možné udržet dezert či jinou připravenou hmotu v perfektním tvaru – při přípravě i po vyjmutí z formy. Má originální tvar a je ideální pro vytvoření skvělých moučníků, zákusků, dortů, či jiných dezertů, které budou vypadat vždy úchvatně. Bábovka, zákusek z kynutého těsta s polevou nebo želé s ovocem – to je lákavá nabídka! Skvěle se hodí k výrobě zákusků na honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, kavárnách, cukrárnách a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 30.252.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dorty SFT252 SUNFLOWER 26x7 cm | SILIKOMART, Uniflex - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dorty SFT252 SUNFLOWER 26x7 cm | SILIKOMART, Uniflex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dorty SFT252 SUNFLOWER 26x7 cm | SILIKOMART, Uniflex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím