Forma na výrobu náplně do moučníků a rolád INSERT BUCHE/1 | SILIKOMART, Insert Buche

27.226.87.0060


 • 375 Kč s DPH 310 Kč bez DPH 364 Kč s DPH 301 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  364 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 220 mm
šířka/hloubka 60 mm
výška 50 mm
objem 0.565 l
materiál: silikon

Forma na výrobu náplně do moučníků a rolád INSERT BUCHE/1 | SILIKOMART, Insert Buche - Popis produktu

Forma k vytvoření náplní do moučníků, rolád a zmrzlinových dezertů Insert Buche/1, rozměry 220×60×50 mm a obsah 565 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii InsertBuche. Díky formě je možné pohodlně vytvořit náplně do moučníků a zmrzlinových rolád. Hodí se k formě Buche 27.259.87.0060. Forma je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, cukrárny, jídelny a cateringové firmy. Forma k vytvoření náplní do moučníků, rolád a zmrzlinových dezertů 27.226.87.0060 je vyrobená z velmi kvalitních materiálů. Je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na výrobu náplně do moučníků a rolád INSERT BUCHE/1 | SILIKOMART, Insert Buche - Recenze zákazníků

Forma na výrobu náplně do moučníků a rolád INSERT BUCHE/1 | SILIKOMART, Insert Buche - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na výrobu náplně do moučníků a rolád INSERT BUCHE/1 | SILIKOMART, Insert Buche - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na výrobu náplně do moučníků a rolád INSERT BUCHE/1 | SILIKOMART, Insert Buche

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím