Forma na čokoládu a pralinky - srdíčka, 30x22x55 mm | SILIKOMART, Chocolate Monamour

22.101.77.0065


  • 261 Kč s DPH 216 Kč bez DPH 254 Kč s DPH 210 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 25 mm
počet segmentů 15 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 30x22 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na čokoládu a pralinky - srdíčka, 30x22x55 mm | SILIKOMART, Chocolate Monamour - Popis produktu

Forma na čokoládu a pralinky Monamour od italské firmy Silikomart je vyrobena z prvotřídní umělé hmoty pro hladkou a jednoduchou práci. Díky odolnosti vůči teplotám od -60°C do +230°C se nabízí široké spektrum možností pro využití. Forma 22.101.77.0065 o rozměrech 30×22×55 mm a objemu 150 ml, se skládá z 15 srdíček (každé 15 ml), díky kterým je možné vytvořit čokoládu nebo pralinky – také s náplní. Forma je neobvykle pružná – šetří tak místem, a celkově velmi praktická. Je vhodná do myčky nádobí. Doporučujeme pro profesionální cukrářské výrobny i pro nadšence domácího pečení.

Forma na čokoládu a pralinky - srdíčka, 30x22x55 mm | SILIKOMART, Chocolate Monamour - Recenze zákazníků

Forma na čokoládu a pralinky - srdíčka, 30x22x55 mm | SILIKOMART, Chocolate Monamour - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na čokoládu a pralinky - srdíčka, 30x22x55 mm | SILIKOMART, Chocolate Monamour - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím