Forma na cukrovou hmotu SLK 399 – sváteční čas, 32x32 mm | SILIKOMART, Sugarflex Xmas Time

71.499.00.0096


  • 397 Kč s DPH 328 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

materiál: silikon
rozměry cukroví: 32x32 mm

Forma na cukrovou hmotu SLK 399 – sváteční čas, 32x32 mm | SILIKOMART, Sugarflex Xmas Time - Popis produktu

Silikonová forma SLK 399 se svátečním motivem, vyrábí italská firma Silikomart, která se proslavila svým inovativním přístupem a vysokou kvalitou výrobků. Hlavní výhody formy jsou praktičnost a multifunkčnost, lze ji tak používat jak v profesionální cukrářské výrobně, tak v domácnosti. Forma vyrobena z prvotřídní umělé hmoty, poslouží k vyrobení ozdob na moučníky a dorty z cukrové hmoty, marcipánu nebo potahovací hmoty – a to v lednici, mrazicím boxu či pečicí troubě. Silikonová forma 71.499.00.0096: 4 vánoční tvary – sob, Santa Claus, vánoční stromeček a sněhulák, o rozměrech max. 32×32 mm, je velmi praktická a její elegantní provedení je promyšlené do posledního detailu.

Forma na cukrovou hmotu SLK 399 – sváteční čas, 32x32 mm | SILIKOMART, Sugarflex Xmas Time - Recenze zákazníků

Forma na cukrovou hmotu SLK 399 – sváteční čas, 32x32 mm | SILIKOMART, Sugarflex Xmas Time - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na cukrovou hmotu SLK 399 – sváteční čas, 32x32 mm | SILIKOMART, Sugarflex Xmas Time - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.